Hlavní stránka      O nás      Kontakty
Strany
1 / 17 >>
Naše tipy
Náhodný výběr
Nejsledovanější  (za posledních 90 dní)
Poslední videa pro klíčové slovo:

K tomuto klíčovému slovu zatím není žádné video
Strany
1 / 17 >>

Tech Data Forum 2010


aktivní režim: vysoká kvalita         volba kvality: vysoká (800kbps) | střední (480kbps) | nízká (200kbps)
Nejnovější příspěvky
.
100Mega video
Přidáno: 1.10.2015 | Shlédnuto: 5817 x
Délka: 6:09 | Autor: 100Mega
. ...
Na konferenci eD expo 2011 se 22. 3. setkalo na 600 obchodních partnerů společnosti eD
eD expo 2011 - Největší IT konference v ČR
Přidáno: 1.04.2011 | Shlédnuto: 13057 x
Délka: 8:26 | Autor: Jan Mazal
Na konferenci eD expo 2011 se 22. 3. setkalo na 600 obchodních partnerů společnosti eD' system Czech. Pro návštěvníky byl připraven celodenní pro...
Finálové kolo soutěže Diplomová práce roku a slavnostní vyhlášení proběhlo 9. 9. 2010 v Brně na VUT.  Projekt má za cíl podporu vysokého školství a zvýšení prestiže oboru informačních technologií v ČR a SR. Vyhlašovatelem soutěže je tradičně společnost ABRA Software a.s.
5. jubilejní ročník soutěže Diplomová práce roku zná své vítěze
Přidáno: 10.11.2010 | Shlédnuto: 14691 x
Délka: 10:15 | Autor: redakce
Finálové kolo soutěže Diplomová práce roku a slavnostní vyhlášení proběhlo 9. 9. 2010 v Brně na VUT. Projekt má za cíl podporu vysokého ško...
Další videa
Redakce projektu ChannelWorld a vydavatelství IDG Czech a.s. vyhlásily výsledky 3. ročníku ankety a průzkumu trhu „IT distributor roku 2009.
Na speciálních webových stránkách v něm odpovídali prodejci a dodavatelé ICT  produktů a služeb na celkem 9 otázek, jimiž hodnotili kvalitu služeb a oblíbenost svých distributorů.
IT distributor roku 2009

Už třinácté tradiční Tech Data Forum 2010 se uskutečnilo tentokrát v pražském hotelu Diplomat v Praze 6.
A jako vždy bylo i tentokrát hlavním posláním soustředit na jedno místo co možná nejvíce informací z oblasti informačních technologií, jejich výrobců a prodejců.
Tech Data Forum 2010

Tradiční konference geografických informačních systémů GIS-ESRI patří svou návštěvností k největším u nás. Je jisté, že i atraktivita jejich grafického prostředí napomohlo tomu, že i dnes už osmnácté setkání odborníků i uživatelů bylo vedle nezbytné odborné funkce naplněno i přátelskou, takřka rodinnou atmosférou.
GIS-ESRI 2009

Ve vysočanském kongresovém hotelu Clarion se konal další ročník již tradičního podzimního setkání obchodních partnerů akciové společnosti eDsystem Czech. Po celý den měli jeho návštěvníci možnost seznámit se s produkty z oblasti IT a hlavně pak s jejich novinkami pro rok 2009 a 10. Zázemí nejsilnějšího českého distributora i prezentace nejvýznamnějších výrobců výpočetní a digitální techniky na jednom místě, zároveň s početným týmem obchodníků a produktových  manažerů - to vše byla možnost, jíž se dalo jen stěží odolat.
ED World 2009

Rok se s rokem sešel, je podzim a český svět IT zamířil svoji pozornost už tradičně na oblast zdraví.
ÚVN: Konference IT ve zdravotnictví 2009

Koncem října konalo se v nejmodernější budově hradecké university  finále letos už čtvrtého ročníku soutěže o nejlepší diplomku roku. Obhájit ji zde mohli studenti kterékoliv vysoké školy v Čechách i na Slovensku s tématem z oboru IT.
Diplomová práce roku 2009

Necelé dva měsíce před definitivním spuštěním projektu datových schránek konalo se na lodi Hamburg první z několika chystaných setkání CIO Fóra, zaměřeného na problematiku jejich uvedení do skutečného provozu.
Seminář na téma: Datové schránky

V pražském hotelu Diplomat se v půli května uskutečnila tradiční konference IDG určená IT profesionálům pracujícím ve výrobních firmách, ve státní správě,  IT specialistům z oblasti finančnictví ale i průmyslu. eTime slouží všem, kdo hledají aktuální informace,  jak právě v IT oblasti neplýtvat a přesto zůstat efektivní v současné ekonomické situaci.
eTime 2009

Letošní již 4. ročník ATC Roadshow začal v Brně ale my jsme jej zastihli až v Praze, ve vysočanském Hotelu Čechie, zatímco další zastávky čekají ještě Ostravu, Pardubice, Plzeň, Olomouc a Liberec. Roadshow uspořádala přední česká distribuční společnost AT Computers, a představila tak novinky ve svém portfoliu i další plány známých značek na tento rok.
ATC Roadshow 2009

V předvečer již 12. ročníku konference Internet ve státní správě a samosprávě, se konalo v Hradci Králové fórum předznamenávající celou událost. Pod názvem 
„E-goverment Expert forum“ se zde věnovalo několik desítek odborníků a členů SPISU jedné z dílčích otázek konference - tentokrát tématu takzvaného „e-doručování“.
SPIS: E-goverment Expert forum

Pražský hotel Clarion se stává stále častěji oblíbeným místem setkání odborníků z oblasti IT. Tentokrát to bylo ED EXPO 2009 pořádané společností eD‘systems. Jarní akce se skládala z řady přednášek a výstavy produktů přizvaných partnerů. Na první pocity jsme se zeptali ředitele pořádající společnosti Roberta Growky
ED EXPO 2009

V kongresovém hotelu Clarion se konala prestižní konference pořádaná společností IDG. Akce nesla označení Storageworld 2009 a sešla se na ní řada IT profesionálů z firemního, finančního i průmyslového sektoru, ale i státní správy. Blíže vám Storageworld přiblíží už naše připravená reportáž.
StorageWorld 2009více...