Hlavní stránka      O nás      Kontakty

O zpravodajském portálu IDG TV

IDG TV je novým projektem společnosti IDG Czech, a.s., které vydává celou řadu úspěšných tištěných publikací ze světa IT. Internetové zpravodajství IDG TV je zde proto, aby mohlo oslovit široké řady diváků a zájemců o informační technologie a spotřební elektroniku a přinášelo jim užitečné a zajímavé informace z tohoto oboru.

Účelem je tedy připravovat natáčené zpravodajství, reportáže, rezence, testy i návody, které budou, nejen čtenářům našich časopisů, ale i všem dalším návštěvníkům našich stránek, pomáhat při odhalování tajemství světa IT. Pro zpestření přinášíme však i další formáty, např. rozhovory s významnými IT i politickými osobnostmi, které svět informačních technologií přímo či nepřímo ovlivňují.

Protože jsme nejsilnější IT vydavatelsví na českém trhu a jsme součástí mezinárodní sítě IDG vydavatelství po celém světě, nabídneme vám také reportáže nejen z naší republiky, ale i ze zahraničí, ze světových výstav po celém světě, tiskových konferencí i další zajímavá videa, která připravují naši kolegové z IDG TV ve Spojených státech, v Japonsku, Austrálii i jinde. Je naprostou samozřejmostí, že pro vás veškeré příspěvky převádíme do českého jazyka.

Velkou výhodou IDG TV je naše silné zázamí. Jak ve zkušených redaktorech, silném vydavatelství i v zahraničních spolupracovnících. A pro naše návštěvníky je tu ještě jedna příjemná zpráva. Veškeré reportáže a videa jsou tu pro vás zcela zdarma.

Pokud se setkáte s jakýmkoliv problémem na našem zpravodajském portálu, nebo budete mít podněty, nápady, pochvalu či připomínky, neváhejte nás kontaktovat.


Předem děkujeme za váš zájem o projekt IDG TV


Adresa:

IDG Czech Republic, a. s.
Seydlerova 2451
Praha 5 , 158 00
+420 257 088 11Online inzerce

Roman Šlosr
Tel.: 257 088 159, 603 358 265
E-mail: Roman_Slosr@idg.cz

Online advertisment (international)

Ousmane Keita
E-mail: Ousmane_Keita@idg.cz

 

 Další informace můžete získat také přímo na stránkách vydavatelství IDG Czech, a.s.   www.idg.cz